Ridge Monkey - Sitobaits - Wszystko czego potrzebujesz do łowienia

Ridge Monkey

Ridge Monkey.

Często szukamy funkcjonalnych rzeczy które ułatwią nam wykonywanie naszych wędkarskich czynności. Od przechowywania, przygotowania zanęt, akcesoriów biwakowych aż po produkty które mają znaczący wpływ na skuteczność naszych karpiowych zmagań.

Ridge Monkey to firma z nowym spojrzeniem na karpiowy świat. Co widać w wprowadzaniu nowych produktów i innowacji w już istniejące przedmioty, które łączy jedna z najważniejszych cech. Wszystkie są dopracowane na 100%.

Co sprawia, że nie będziesz tracił czasu na nerwy. Igłę do kulek znajdziesz bez problemu bo świeci gdy jest ciemno. Czołówkę ustawisz tak że latem nie otoczy Cię chmara owadów lub tak by nie razić kumpla po oczach. Nowoczesne materiały przyponowe pomogą Ci przechytrzyć więcej karpi. Przykładów praktycznych i skutecznych produktów jest pełno. Dzięki temu firma zdobyła duże uznanie wśród karpiarzy i bardzo szybko się rozwija. Stworzone przez nich akcesoria rm-tec wprowadziły moje zestawy końcowe i zestawy wielu innych karpiarzy na nowy poziom.

Ridge Monkey to szeroka gama praktycznych produktów w konkurencyjnej cenie.

Wyświetlanie 1–24 z 131 wyników

1 2 3 4 5 6