Sonik Sports - Sitobaits - Wszystko czego potrzebujesz do łowienia

Sonik Sports

Sonik Sports to maksimum jakości w danym przedziale cenowym.

Jest to firma która istnieje od 2008 roku jednak jej doświadczenie jest znacznie większe i sięga końcówki lat 90 kiedy to założyciel Ina McCormack pracował w firme Hardy & Grays. Inan założył później własną firmę której celem było tworzenie wysokiej jakości produktów dostępnych dla wszystkich.

Sonik słynie głównie z wędek karpiowych o doskonałych właściwościach rzutowych oraz pracy wędki która pomaga nam skutecznie zakończyć hol. Dając Ci przy tym dużo frajdy. Wszystko to dzięki połączeniu doświadczenia z nowoczesną technologią. Wszystkie produkty Sonika wykonane są na prawdę solidnie i mają stylowy wygląd zwłaszcza wędziska i kołowrotki co daje dodatkową satysfakcję.

Pisze to z własnego doświadczenie ponieważ sam używam kilku rzeczy od Sonika i nigdy żaden zakup mnie nie rozczarował. Po prostu te produkty spełniają oczekiwania. Dzięki temu możesz być pewien że masz nowoczesny sprzęt który Cię nie zawiedzie.

W ofercie Sonik Sports każdy z nas znajdzie coś dla siebie niezależnie od tego w którym miejscu jesteś lub w którym chcesz być. Zawsze w lepszej cenie, doskonałym tego przykładem są wędki z serii Vader X.

Wyświetlanie 1–24 z 149 wyników

1 2 3 4 5 6 7